RPC2010JT68R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPC2010JT68R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RPC2010JT68R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 68 OHM 5% 3/4W 2010 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RPC2010JT68R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 68 OHM 5% 3/4W 2010 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 823457 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRPC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2010 |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) | Série | RPC |
| Režim panel | 68 Ohms | Příkon (W) | 0.75W, 3/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2010 (5025 Metric) |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 68 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film |