RPC2010KT6R80
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPC2010KT6R80 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RPC2010KT6R80 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 6.8 OHM 10% 3/4W 2010 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RPC2010KT6R80 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 6.8 OHM 10% 3/4W 2010 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 518752 pcs | Datový list | RPC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±10% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2010 |
| Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) | Série | RPC |
| Režim panel | 6.8 Ohms | Příkon (W) | 0.75W, 3/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2010 (5025 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 6.8 Ohms ±10% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film | Složení | Thick Film |