RPC2512JT18R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RPC2512JT18R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RPC2512JT18R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 18 OHM 5% 1.5W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | 8000 pcs | 12000 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | RPC2512JT18R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 18 OHM 5% 1.5W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 541100 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRPC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.250" L x 0.122" W (6.35mm x 3.10mm) | Série | RPC |
| Režim panel | 18 Ohms | Příkon (W) | 1.5W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Funkce | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 18 Ohms ±5% 1.5W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film |