RSF12JT1K60
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RSF12JT1K60 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RSF12JT1K60 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 1.6K OHM 1/2W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | 5000 pcs | 12500 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 25000 pcs | 62500 pcs | 125000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RSF12JT1K60 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.6K OHM 1/2W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5096342 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) | Série | RSF |
| Režim panel | 1.6 kOhms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
Provozní teplota | -55°C ~ 200°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 1.6 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film |