RSF2GBR560
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RSF2GBR560 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RSF2GBR560 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics Inc. |
| Popis | RES 0.56 OHM 2W 2% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RSF2GBR560 | Výrobce | Stackpole Electronics Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.56 OHM 2W 2% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1359831 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 2W | Napětí - Rozdělení | Axial |
| Tloušťka (Max) | ±200ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) |
| Série | RSF | Stav RoHS | Bulk |
| Polarizace | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 235°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní číslo výrobce | RSF2GBR560 |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, Safety |
| FIFO je | 2 | Rozšířený popis | 0.56 Ohm ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film |
| ESR (Equivalent Resistance Series) | ±2% | Popis | RES 0.56 OHM 2W 2% AXIAL |