RSF2GTR100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RSF2GTR100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RSF2GTR100 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.1 OHM 2W 2% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RSF2GTR100 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.1 OHM 2W 2% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 588572 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±2% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) | Série | RSF |
| Režim panel | 100 mOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
Provozní teplota | -55°C ~ 235°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 100 mOhms ±2% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film |