RSMF1JB36R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RSMF1JB36R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RSMF1JB36R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 36 OHM 1W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RSMF1JB36R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 36 OHM 1W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2150711 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm) | Série | RSMF |
| Režim panel | 36 Ohms | Příkon (W) | 1W |