RSMF2FT390R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RSMF2FT390R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RSMF2FT390R |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 390 OHM 2W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RSMF2FT390R | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 390 OHM 2W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1091369 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm) | Série | RSMF |
| Režim panel | 390 Ohms | Příkon (W) | 2W |