RSMF3JAR100-C1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RSMF3JAR100-C1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RSMF3JAR100-C1 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.1 OHM 3W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RSMF3JAR100-C1 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.1 OHM 3W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 465289 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRSF, RSMF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) | Série | RSMF |
| Režim panel | 100 mOhms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Tape & Box (TB) | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 235°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Proof, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 100 mOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film | Složení | Metal Oxide Film |