RTAN0805BKE20K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RTAN0805BKE20K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RTAN0805BKE20K0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 20K OHM 0.1% 1/5W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | |||
Product parameter
| Part Number | RTAN0805BKE20K0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 20K OHM 0.1% 1/5W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 322167 pcs | Datový list | RTAN Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | RTAN |
| Režim panel | 20 kOhms | Příkon (W) | 0.2W, 1/5W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | RTAN0805BKE20K0TR | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Funkce | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 20 kOhms ±0.1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film |