RVC2512KT47R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RVC2512KT47R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RVC2512KT47R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 47 OHM 10% 1W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RVC2512KT47R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 47 OHM 10% 1W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 314808 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRVC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±10% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) | Série | RVC |
| Režim panel | 47 Ohms | Příkon (W) | 1W |