SM2615FT1R47
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM2615FT1R47 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SM2615FT1R47 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 1.47 OHM 1% 1W 2615 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SM2615FT1R47 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.47 OHM 1% 1W 2615 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 121084 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecSM, SMH Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2615 |
| Velikost / Rozměry | 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) | Série | SM |
| Režim panel | 1.47 Ohms | Příkon (W) | 1W |