SM2615JT2R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM2615JT2R00 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SM2615JT2R00 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 2 OHM 5% 1W 2615 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SM2615JT2R00 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 2 OHM 5% 1W 2615 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 158181 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecSM, SMH Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2615 |
| Velikost / Rozměry | 0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm) | Série | SM |
| Režim panel | 2 Ohms | Příkon (W) | 1W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2615 J-Lead |
| Ostatní jména | SM 1 2 5% R SM125%R SM125%R-ND SM12JR SM12JR-ND |
Provozní teplota | -55°C ~ 275°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.155" (3.94mm) | Funkce | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 2 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound |