SM4124JT1R50
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM4124JT1R50 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SM4124JT1R50 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 1.5 OHM 5% 2W 4124 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 800 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SM4124JT1R50 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.5 OHM 5% 2W 4124 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 150208 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecSM, SMH Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 4124 |
| Velikost / Rozměry | 0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm) | Série | SM |
| Režim panel | 1.5 Ohms | Příkon (W) | 2W |