SM6227FT1R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM6227FT1R00 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SM6227FT1R00 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 1 OHM 1% 3W 6227 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SM6227FT1R00 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1 OHM 1% 3W 6227 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 81311 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecSM, SMH Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 6227 |
| Velikost / Rozměry | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) | Série | SM |
| Režim panel | 1 Ohms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 6227 J-Lead |
| Ostatní jména | SM3-1FCT SM3-1FCT-ND SM31FCT SM31FCT-ND SM6227FT1R00CT |
Provozní teplota | -55°C ~ 275°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.265" (6.73mm) | Funkce | Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 1 Ohms ±1% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound |