SM6227JT1R20
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SM6227JT1R20 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SM6227JT1R20 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 1.2 OHM 5% 3W 6227 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 750 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | SM6227JT1R20 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 1.2 OHM 5% 3W 6227 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 119041 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecSM, SMH Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 6227 |
| Velikost / Rozměry | 0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm) | Série | SM |
| Režim panel | 1.2 Ohms | Příkon (W) | 3W |