domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > VM3JB31R0
VM3JB31R0
VM3JB31R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit VM3JB31R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number VM3JB31R0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 31 OHM 3W 5% RADIAL
(v amerických dolarech)
1500 pcs
Product parameter
Part Number VM3JB31R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 31 OHM 3W 5% RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 522562 pcs Datový list Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±300ppm/°C Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) Série VM
Režim panel 31 Ohms Příkon (W) 3W
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.024" (26.00mm)
Funkce Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Poruchovost -
Detailní popis 31 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Radial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound Složení Wirewound