WW12FB21R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WW12FB21R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WW12FB21R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 21 OHM 0.4W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | WW12FB21R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 21 OHM 0.4W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 214676 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm) | Série | WW |
| Režim panel | 21 Ohms | Příkon (W) | 0.4W |