WW1FT887R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WW1FT887R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WW1FT887R |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 887 OHM 1W 1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 2500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | WW1FT887R | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 887 OHM 1W 1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 195896 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm) | Série | WW |
| Režim panel | 887 Ohms | Příkon (W) | 1W |