WW5BBR100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WW5BBR100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WW5BBR100 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.1 OHM 5W 0.1% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | WW5BBR100 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.1 OHM 5W 0.1% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4331 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecWW, MWW, NWW, WWS Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±90ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm) | Série | WW |
| Režim panel | 100 mOhms | Příkon (W) | 5W |