GCB50DHFD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GCB50DHFD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GCB50DHFD |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Popis | CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | GCB50DHFD | Výrobce | Sullins Connector Solutions |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 7644 pcs | Datový list | xxBxxDHFx DrawingHigh Density Card Edge Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Ukončení | Solder |
| Série | - | Přečtěte Out | Dual |
| stoupání | 0.050" (1.27mm) | Obal | Tube |
| Provozní teplota | -65°C ~ 125°C | Počet řádků | 2 |
| Počet poloh / Bay / Row | 50 | Počet poloh | 100 |
| Typ montáže | Surface Mount | Materiál - Izolace | Polyamide (PA9T), Nylon 9T |
| rod | Female | příruba Feature | Flush Mount, Top Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Funkce | - | Typ kontaktu | Hairpin Bellows |
| Materiál kontaktu | Phosphor Bronze | Kontakt Finish Tloušťka | 30.0µin (0.76µm) |
| Kontakt Finish | Gold | Barva | Black |
| Typ karty | Non Specified - Dual Edge | Tloušťka karty | 0.062" (1.57mm) |