PEC27SAFN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PEC27SAFN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PEC27SAFN |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Popis | CONN HEADER .100 SINGL STR 27POS |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PEC27SAFN | Výrobce | Sullins Connector Solutions |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HEADER .100 SINGL STR 27POS | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 62363 pcs | Datový list | Male HDR .100"(2.54mm) DatasheetP(G,R,A)xCxxSxxN Drawing, Straight |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - DC Spark Over (nom) | Phosphor Bronze |
| Zadejte atributy | - | Ukončení | Solder |
| Styl | Board to Board or Cable | stohování Direction | Male Pin |
| Plátování | 0.100" (2.54mm) | Ukončení štítu | Square |
| Série | - | Rozteč řádků - Párování | Unshrouded |
| Stav RoHS | Bulk | Zvlněný proud - nízká frekvence | - |
| Pitch - Konektor | - | Celková délka kontaktu | 0.620" (15.75mm) |
| Ostatní jména | S1062E-27 | Provozní teplota | -65°C ~ 125°C |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh | 27 |
| Počet kontaktů | 100µin (2.54µm) | Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Materiál - Izolace | All |
| Výrobní číslo výrobce | PEC27SAFN | Délka - Post (páření) | - |
| Diferenciální přenos dat | Tin | Výška izolace | 0.950" (24.13mm) |
| Funkce | - | Rozšířený popis | 27 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin |
| Popis | CONN HEADER .100 SINGL STR 27POS | Jmenovitá hodnota proudu | 3A |
| Aktuální - Max / Kontakt | - | Délka kontaktu - příspěvek | 0.230" (5.84mm) |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | Tin | Kontakt Dokončit - Post | 100µin (2.54µm) |
| Kontakt Konec - Párování | 0.100" (2.54mm) | Typ konektoru | Header, Breakaway |