PTC24SFDN
PTC24SFDN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PTC24SFDN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PTC24SFDN
Výrobce Sullins Connector Solutions
Popis CONN HEADER .100 SINGL STR 24POS
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5910 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number PTC24SFDN Výrobce Sullins Connector Solutions
Popis CONN HEADER .100 SINGL STR 24POS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5910 pcs Datový list Square Post Header
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Solder Styl Board to Board or Cable
Plátování Unshrouded Série -
Rozteč řádků - Párování - Pitch - Párování 0.100" (2.54mm)
Obal Bulk Celková délka kontaktu 0.838" (21.29mm)
Ostatní jména S1242-24 Provozní teplota -
Počet řádků 1 Počet poloh Loaded All
Počet poloh 24 Typ montáže Through Hole
Materiál hořlavosti Rating UL94 V-0 Pářil stohování Heights -
Výška izolace 0.100" (2.54mm) Izolační barva Black
Ochrana proti vniknutí - Funkce -
upevňovací Type Push-Pull Detailní popis Connector Header Through Hole 24 position 0.100" (2.54mm)
Jmenovitá hodnota proudu 3A Typ kontaktu Male Pin
Tvar kontaktu Square Materiál kontaktu Copper Alloy
Délka kontaktu - příspěvek 0.420" (10.67mm) Délka kontaktu - párování 0.318" (8.08mm)