PTC28SFDN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PTC28SFDN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PTC28SFDN |
|---|---|
| Výrobce | Sullins Connector Solutions |
| Popis | CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | PTC28SFDN | Výrobce | Sullins Connector Solutions |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5023 pcs | Datový list | Square Post Header |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder | Styl | Board to Board or Cable |
| Plátování | Unshrouded | Série | - |
| Rozteč řádků - Párování | - | Pitch - Párování | 0.100" (2.54mm) |
| Obal | Bulk | Celková délka kontaktu | 0.838" (21.29mm) |
| Ostatní jména | S1242-28 | Provozní teplota | - |
| Počet řádků | 1 | Počet poloh Loaded | All |
| Počet poloh | 28 | Typ montáže | Through Hole |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Pářil stohování Heights | - |
| Výška izolace | 0.100" (2.54mm) | Izolační barva | Black |
| Ochrana proti vniknutí | - | Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | Connector Header Through Hole 28 position 0.100" (2.54mm) |
| Jmenovitá hodnota proudu | 3A | Typ kontaktu | Male Pin |
| Tvar kontaktu | Square | Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Délka kontaktu - příspěvek | 0.420" (10.67mm) | Délka kontaktu - párování | 0.318" (8.08mm) |