KD1204PKBX.(2).GN
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KD1204PKBX.(2).GN s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KD1204PKBX.(2).GN |
|---|---|
| Výrobce | Sunon |
| Popis | FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | KD1204PKBX.(2).GN | Výrobce | Sunon |
|---|---|---|---|
| Popis | FAN AXIAL 40X20MM 12VDC WIRE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4253 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Šířka | 20.00mm |
| Hmotnost | 0.068 lb (30.84g) | Rozsah napětí | - |
| Napětí - Jmenovitá | 12VDC | Ukončení | 2 Wire Leads |
| statický tlak | 0.270 in H2O (67.2 Pa) | Velikost / Rozměry | Square - 40mm L x 40mm H |
| Série | KD | RPM | 5200 RPM |
| Příkon (W) | 125mW | Ostatní jména | Q4719143 |
| Provozní teplota | - | Hluk | 28.5 dB(A) |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - Frame | - |
| Materiál - Čepel | - | Životnost @ Temp. | - |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Funkce | - | Typ ventilátoru | Tubeaxial |
| Jmenovitá hodnota proudu | 0.124A | Typ ložiska | Ball |
| schválení | CE, CUR, TUV, UL | Proud vzduchu | 10.8 CFM (0.302m³/min) |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
KD1205PHB1.(2).GN - Výrobci:
Sunon - Popis:
FAN 50X50X15 12VDC 2BALL - Na skladě:
11406
- Část#:
KD1205PHB1.(2).GN.C1500 - Výrobci:
Sunon - Popis:
FAN AXIAL 50X15MM 12VDC - Na skladě: