PCMB053T-3R3MS
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PCMB053T-3R3MS s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PCMB053T-3R3MS |
|---|---|
| Výrobce | Susumu |
| Popis | FIXED IND 3.3UH 5A 38 MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |
Product parameter
| Part Number | PCMB053T-3R3MS | Výrobce | Susumu |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 3.3UH 5A 38 MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 92926 pcs | Datový list | PCMB053T Pad LayoutPCMB Series Datasheet |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.191" L x 0.185" W (4.85mm x 4.70mm) | stínění | Unshielded |
| Série | PCMB | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Cut Tape (CT) |
| Paket / krabice | 1919 (4848 Metric) | Ostatní jména | 408-1520-1 |
| Provozní teplota | - | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 3.3µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.110" (2.80mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 3.3µH Unshielded Inductor 5A 38 mOhm Max 1919 (4848 Metric) | DC Resistance (DCR) | 38 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 5A | Proud - Saturace | 7A |