MLZ2012M220WT000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MLZ2012M220WT000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MLZ2012M220WT000 |
|---|---|
| Výrobce | TDK Corporation |
| Popis | FIXED IND 22UH 220MA 2 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| Part Number | MLZ2012M220WT000 | Výrobce | TDK Corporation |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 22UH 220MA 2 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1091331 pcs | Datový list | MLZ2012 Series, Commercial |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Multilayer |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | 0805 (2012 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | stínění | Shielded |
| Série | MLZ | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) | Ostatní jména | 445-6398-6 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | Ferrite |
| Frekvence indukčnosti - test | 2MHz | indukčnost | 22µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.057" (1.45mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 22µH Shielded Multilayer Inductor 220mA 2.6 Ohm Max 0805 (2012 Metric) | DC Resistance (DCR) | 2.6 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 220mA | Proud - Saturace | 60mA |