domů > produkty > Filtry > Feritové korálky a čipy > MMZ2012Y152BT000
MMZ2012Y152BT000
MMZ2012Y152BT000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MMZ2012Y152BT000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MMZ2012Y152BT000
Výrobce TDK Corporation
Popis FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Part Number MMZ2012Y152BT000 Výrobce TDK Corporation
Popis FERRITE BEAD 1.5 KOHM 0805 1LN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2465105 pcs Datový list MMZ Series BriefMMZ2012 Series, Commercial Datasheet
Kategorie Filtry Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série MMZ hodnocení -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Ostatní jména 445-1560-1 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet řádků 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance @ Frekvence 1.5 kOhms @ 100MHz
Výška (Max) 0.041" (1.05mm) Typ filtru Signal Line
DC odpor (DCR) (Max) 400 mOhm Karta Tloušťka (mm) 500mA