SMBJ45CA R5G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMBJ45CA R5G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMBJ45CA R5G |
|---|---|
| Výrobce | TSC (Taiwan Semiconductor) |
| Popis | TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
Product parameter
| Part Number | SMBJ45CA R5G | Výrobce | TSC (Taiwan Semiconductor) |
|---|---|---|---|
| Popis | TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 185422 pcs | Datový list | SMBJ5.0(A) - SMBJ170(A) |
| Kategorie | Ochrana obvodu | Napětí - Reverse Standoff (typ) | 45V |
| Napětí - upnutí (max.) @ Ipp | 72.7V | Napětí - porucha (Min) | 50V |
| Typ | Zener | Dodavatel zařízení Package | DO-214AA (SMB) |
| Série | SMBJ | Ochrana napájecího vedení | No |
| Napájení - špičkový impuls | 600W | Obal | Original-Reel® |
| Provozní teplota | -55°C ~ 150°C (TJ) | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 20 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Proud - špičkový impuls (10 / 1000μs) | 8.6A |
| Kapacitní @ Frekvence | - | Obousměrné kanály | 1 |
| Aplikace | General Purpose |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
SMBJ45CA - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
TVS DIODE 45V 72.7V DO214AA - Na skladě:
412143
- Část#:
SMBJ45CA-E3/5B - Výrobci:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Popis:
475621
SMBJ45CA-HR - Výrobci:
Hamlin / Littelfuse - Popis:
SMBJ45CA-M3/5B - Výrobci:
SMBJ45AHR5G - Výrobci:
TSC (Taiwan Semiconductor) - Popis:
SMBJ45CA-M3/52 - Výrobci:
SMBJ45C-E3/52 - Výrobci:
TVS DIODE 45V 80.3V DO214AA - Na skladě:
SMBJ45CA-HRA - Výrobci:
SMBJ45CA-13-F - Výrobci:
Diodes Incorporated - Popis:
TVS DIODE 45V 72.7V SMB - Na skladě: