HM17-875822LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HM17-875822LF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HM17-875822LF |
|---|---|
| Výrobce | TT Electronics |
| Popis | FIXED IND 8.2MH 93MA 28.7 OHM TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | HM17-875822LF | Výrobce | TT Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 8.2MH 93MA 28.7 OHM TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4118 pcs | Datový list | HM17 Model |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.307" Dia (7.80mm) | stínění | Unshielded |
| Série | HM17 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 1kHz | indukčnost | 8.2mH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.295" (7.50mm) | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 8.2mH Unshielded Wirewound Inductor 93mA 28.7 Ohm Max Radial | DC Resistance (DCR) | 28.7 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 93mA | Proud - Saturace | - |