domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > HM17-895330LF
HM17-895330LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HM17-895330LF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number HM17-895330LF
Výrobce TT Electronics
Popis FIXED IND 33UH 1.4A 70 MOHM TH
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number HM17-895330LF Výrobce TT Electronics
Popis FIXED IND 33UH 1.4A 70 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5542 pcs Datový list HM17 Model
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±20% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.307" Dia (7.80mm) stínění Unshielded
Série HM17 hodnocení -
Q @ Freq - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 33µH
Výška - Sedící (Max) 0.374" (9.50mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.4A 70 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 1.4A Proud - Saturace -