HM51-391KLF
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HM51-391KLF s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HM51-391KLF |
|---|---|
| Výrobce | TT Electronics |
| Popis | FIXED IND 390UH 1.33A 281 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | HM51-391KLF | Výrobce | TT Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 390UH 1.33A 281 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4934 pcs | Datový list | HM51 Model |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±10% | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm) | stínění | Unshielded |
| Série | HM51 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Axial | Provozní teplota | -55°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Through Hole | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 1kHz | indukčnost | 390µH |
| Výška - Sedící (Max) | - | Frekvence - Self Resonant | - |
| Detailní popis | 390µH Unshielded Inductor 1.33A 281 mOhm Max Axial | DC Resistance (DCR) | 281 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 1.33A | Proud - Saturace | 1.39A |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
HM51-561KLF - Výrobci:
TT Electronics - Popis:
FIXED IND 560UH 1.1A 420 MOHM TH - Na skladě: