domů > produkty > Induktory, cívky, tlumivky > Pevné induktory > HM66-10150LFTR7
HM66-10150LFTR7
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HM66-10150LFTR7 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number HM66-10150LFTR7
Výrobce TT Electronics
Popis FIXED IND 15UH 450MA 295 MOHM
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number HM66-10150LFTR7 Výrobce TT Electronics
Popis FIXED IND 15UH 450MA 295 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5421 pcs Datový list HM66 Model
Kategorie Induktory, cívky, tlumivky Typ Wirewound
Tolerance ±20% Dodavatel zařízení Package -
Velikost / Rozměry 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) stínění Shielded
Série HM66 hodnocení -
Q @ Freq - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Nonstandard Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 15µH
Výška - Sedící (Max) 0.071" (1.80mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 15µH Shielded Wirewound Inductor 450mA 295 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 295 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 450mA Proud - Saturace -