M55342E06B665AR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit M55342E06B665AR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | M55342E06B665AR |
|---|---|
| Výrobce | TT Electronics |
| Popis | RES SMD 665 OHM 0.1% 0.15W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | M55342E06B665AR | Výrobce | TT Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 665 OHM 0.1% 0.15W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 18367 pcs | Datový list | MIL-CHIP Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.081" L x 0.050" W (2.06mm x 1.27mm) | Série | Military, MIL-PRF-55342, RM0705 |
| Režim panel | 665 Ohms | Příkon (W) | 0.15W |