PCF0402PR-4K7BT1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PCF0402PR-4K7BT1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PCF0402PR-4K7BT1 |
|---|---|
| Výrobce | TT Electronics |
| Popis | RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/16W 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | PCF0402PR-4K7BT1 | Výrobce | TT Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 169391 pcs | Datový list | PCF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.1% |
| teplotní koeficient | ±25ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | PCF - Precision |
| Režim panel | 4.7 kOhms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Ostatní jména | 985-1423-1 | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 4.7 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film | Složení | Metal Film |