W22-22RJI
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit W22-22RJI s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | W22-22RJI |
|---|---|
| Výrobce | TT Electronics |
| Popis | RES 22.0 OHM 7W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | W22-22RJI | Výrobce | TT Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 22.0 OHM 7W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4433 pcs | Datový list | W20 Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±75ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.315" Dia x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm) | Série | W20 |
| Režim panel | 22 Ohms | Příkon (W) | 7W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | Axial |
| Ostatní jména | 985-1138-1 | Provozní teplota | -55°C ~ 200°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Proof, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 22 Ohms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Wirewound | Složení | Wirewound |