WPRT50AB-68RJB168
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WPRT50AB-68RJB168 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WPRT50AB-68RJB168 |
|---|---|
| Výrobce | TT Electronics |
| Popis | RES CHAS MNT 68 OHM 5% 50W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | WPRT50AB-68RJB168 | Výrobce | TT Electronics |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 68 OHM 5% 50W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4178 pcs | Datový list | WPRT Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±350ppm/°C | Velikost / Rozměry | 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm) |
| Série | WPRT | Režim panel | 68 Ohms |
| Příkon (W) | 50W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Radial, Rectangular Case | Ostatní jména | 985-1588 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | montážní Feature | Brackets |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Style | Quick Connects, 0.250" (6.35mm) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 1.299" (33.00mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Flame Proof, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 68 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor | Složení | Wirewound |