OWERGCVTNF-100.000000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OWERGCVTNF-100.000000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | OWERGCVTNF-100.000000 |
|---|---|
| Výrobce | Taitien |
| Popis | OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | OWERGCVTNF-100.000000 | Výrobce | Taitien |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 3.3V |
| Typ | XO (Standard) | Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Série | OW | hodnocení | - |
| Obal | Strip | Paket / krabice | 6-SMD, No Lead |
| Výstup | LVDS | Provozní teplota | -20°C ~ 70°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.053" (1.35mm) | Funkce | Enable/Disable |
| Frekvenční stabilita | ±50ppm | Frekvence | 100MHz |
| Detailní popis | 100MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 50mA |