TYEAPLSANF-19.200000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TYEAPLSANF-19.200000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TYEAPLSANF-19.200000 |
|---|---|
| Výrobce | Taitien |
| Popis | OSC VCTCXO 19.2000MHZ CLP SW SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 500 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TYEAPLSANF-19.200000 | Výrobce | Taitien |
|---|---|---|---|
| Popis | OSC VCTCXO 19.2000MHZ CLP SW SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Krystaly, oscilátory, rezonátory | Napětí - Supply | 2.8 V ~ 3.3 V |
| Typ | VCTCXO | Velikost / Rozměry | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Série | TY | hodnocení | - |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 4-SMD, No Lead |
| Výstup | Clipped Sine Wave | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.032" (0.80mm) | Funkce | - |
| Frekvenční stabilita | ±1.5ppm | Frekvence | 19.2MHz |
| Detailní popis | 19.2MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8 V ~ 3.3 V 4-SMD, No Lead | Proud - Supply (Max) | 2mA |