L34S400D15
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit L34S400D15 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | L34S400D15 |
|---|---|
| Výrobce | Tamura |
| Popis | SENSOR CURRENT HALL 400A AC/DC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | L34S400D15 | Výrobce | Tamura |
|---|---|---|---|
| Popis | SENSOR CURRENT HALL 400A AC/DC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3337 pcs | Datový list | Current Sensors BrochureL34SzzzD15 Series Datasheet |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Napětí - Supply | ±15V |
| Série | L34SXXXD15 | Typ senzoru | Hall Effect, Open Loop |
| Citlivost | - | Doba odezvy | 5µs |
| Polarizace | Bidirectional | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Module | Výstup | Ratiometric, Voltage |
| Ostatní jména | 9-L34S400D15ZY MT7345 |
Provozní teplota | -30°C ~ 80°C |
| Počet kanálů | 1 | Typ montáže | Panel Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 24 Weeks |
| Linearita | ±0.5% | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence | DC ~ 50kHz | pro měření | AC/DC |
| Detailní popis | Current Sensor 400A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional Module | Proud - Supply (Max) | 25mA |
| Proud - Sensing | 400A | Přesnost | - |