S22P015S05M2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S22P015S05M2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | S22P015S05M2 |
|---|---|
| Výrobce | Tamura |
| Popis | SENSOR CURRENT HALL 15A AC/DC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 400 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | S22P015S05M2 | Výrobce | Tamura |
|---|---|---|---|
| Popis | SENSOR CURRENT HALL 15A AC/DC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 10684 pcs | Datový list | S22PzzzS05M2 Series Datasheet |
| Kategorie | Snímače, převodníky | Napětí - Supply | 5V |
| Série | - | Typ senzoru | Hall Effect, Closed Loop |
| Citlivost | - | Doba odezvy | 1µs |
| Polarizace | Bidirectional | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Module | Výstup | Ratiometric, Voltage |
| Ostatní jména | 9-S22P015S05M2ZY | Provozní teplota | -10°C ~ 85°C |
| Počet kanálů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Linearita | ±0.2% |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Frekvence | DC ~ 100kHz |
| pro měření | AC/DC | Detailní popis | Current Sensor 15A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module |
| Proud - Supply (Max) | 12.5mA | Proud - Sensing | 15A |
| Přesnost | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
S22601 - Výrobci:
Newava Technology - Popis:
TRANSFORMER 1CT:1TR 2.5mH - Na skladě:
24612
- Část#:
S22P025S05M2 - Výrobci:
Tamura - Popis:
SENSOR CURRENT HALL 25A AC/DC - Na skladě: