domů > produkty > Snímače, převodníky > Proudové měniče > S25P100D15X
S25P100D15X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit S25P100D15X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number S25P100D15X
Výrobce Tamura
Popis SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC
(v amerických dolarech)
300 pcs
Product parameter
Part Number S25P100D15X Výrobce Tamura
Popis SENSOR CURRENT HALL 100A AC/DC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5446 pcs Datový list S25P100D15X
Kategorie Snímače, převodníky Napětí - Supply ±12 V ~ 15 V
Série - Typ senzoru Hall Effect, Closed Loop
Citlivost - Doba odezvy 1µs
Polarizace Bidirectional Obal Bulk
Paket / krabice Module, Single Pass Through Výstup Ratiometric, Current
Ostatní jména 9-S25P100D15XZY Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet kanálů 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Linearita ±0.15%
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence DC ~ 100kHz
pro měření AC/DC Detailní popis Current Sensor 100A 1 Channel Hall Effect, Closed Loop Bidirectional Module, Single Pass Through
Proud - Supply (Max) 16mA Proud - Sensing 100A
Přesnost ±0.5%