T1008-8R2G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit T1008-8R2G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | T1008-8R2G |
|---|---|
| Výrobce | Tamura |
| Popis | FIXED IND 8.2UH 170MA 14.2 OHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | T1008-8R2G | Výrobce | Tamura |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 8.2UH 170MA 14.2 OHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5074 pcs | Datový list | T1008 Series |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Wirewound |
| Tolerance | ±2% | Dodavatel zařízení Package | 1008 (2520 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.106" L x 0.098" W (2.70mm x 2.50mm) | stínění | Unshielded |
| Série | T1008 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 20 @ 7.9MHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | 1008 (2520 Metric) | Provozní teplota | - |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 7.9MHz | indukčnost | 8.2µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.089" (2.25mm) | Frekvence - Self Resonant | 25MHz |
| Detailní popis | 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 14.2 Ohm Max 1008 (2520 Metric) | DC Resistance (DCR) | 14.2 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 170mA | Proud - Saturace | - |