TO1608-470M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TO1608-470M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TO1608-470M |
|---|---|
| Výrobce | Tamura |
| Popis | FIXED IND 47UH 400MA 860 MOHM |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TO1608-470M | Výrobce | Tamura |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 47UH 400MA 860 MOHM | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4665 pcs | Datový list | TO1608-zzz |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) | stínění | Unshielded |
| Série | TO1608 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Provozní teplota | -25°C ~ 105°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 47µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.115" (2.92mm) | Frekvence - Self Resonant | 14MHz |
| Detailní popis | 47µH Unshielded Inductor 400mA 860 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 860 mOhm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 400mA | Proud - Saturace | - |