TS1608-332M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TS1608-332M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TS1608-332M |
|---|---|
| Výrobce | Tamura |
| Popis | FIXED IND 3.3MH 80MA 11 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | TS1608-332M | Výrobce | Tamura |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 3.3MH 80MA 11 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5357 pcs | Datový list | TS1608-zzz |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm) | stínění | Shielded |
| Série | TS1608 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 50 @ 100kHz | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál - jádro | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 3.3mH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.115" (2.92mm) | Frekvence - Self Resonant | 1MHz |
| Detailní popis | 3.3mH Shielded Inductor 80mA 11 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 11 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 80mA | Proud - Saturace | - |