TG.22.0112.HT
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TG.22.0112.HT s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TG.22.0112.HT |
|---|---|
| Výrobce | Taoglas |
| Popis | RF ANT 1.5GHZ WHIP RA SMA MALE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | TG.22.0112.HT | Výrobce | Taoglas |
|---|---|---|---|
| Popis | RF ANT 1.5GHZ WHIP RA SMA MALE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6356 pcs | Datový list | TG.22.0112.HT Spec |
| Kategorie | RF / IF a RFID | PSV | 2.3 |
| Ukončení | Connector, SMA Male | Série | - |
| Return Loss | - | Power - Max | 20W |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 931-1295 |
| Počet pásem | 1 | Typ montáže | Connector Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ochrana proti vniknutí | - |
| Výška (Max) | 1.764" (44.80mm) | Získat | 0dBi |
| Frekvenční rozsah | 800MHz ~ 2.2GHz | Frekvenční skupina | Wide Band |
| Frekvence (střed / pásmo) | 1.5GHz | Funkce | - |
| Detailní popis | 1.5GHz CDMA, GSM, UMTS Whip, Right Angle RF Antenna 800MHz ~ 2.2GHz 0dBi Connector, SMA Male Connector Mount | Aplikace | CDMA, GSM, UMTS |