WSU120-3000-R13
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit WSU120-3000-R13 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | WSU120-3000-R13 |
|---|---|
| Výrobce | Triad Magnetics |
| Popis | 100-240V WALL PLUG-IN PWR SUPPLY |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | 25 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | WSU120-3000-R13 | Výrobce | Triad Magnetics |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 5229 pcs | Datový list | WSU120-3000-R13 Datasheet |
| Kategorie | Napájecí zdroje - Externí / Interní (Off-Board) | Hmotnost | - |
| Napětí - Výstup | 12V | Napětí - Vstup | 90 ~ 264 VAC |
| Velikost / Rozměry | 3.03" L x 1.89" W x 1.22" H (77.0mm x 48.0mm x 31.0mm) | Série | WSU |
| Region Použitý | North America | Příkon (W) | 36W |
| Polarizace | Negative Center | výstupní konektor | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm |
| Ostatní jména | 237-2186 | Provozní teplota | 0°C ~ 40°C |
| Bez spotřeby elektrické energie | 100mW (Max) | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Typ vstupu | Fixed Blade | vstupní konektor | NEMA 1-15P |
| Formulář | Wall Mount | Účinnost | Level VI |
| Detailní popis | 12V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input | Proud - výstup (Max) | 3A |
| Délka přívodního kabelu | 60" (1.52m) | schválení | cETLus |