V110C12E100B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V110C12E100B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V110C12E100B |
|---|---|
| Výrobce | Vicor |
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 100W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | V110C12E100B | Výrobce | Vicor |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 12V 100W | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 642 pcs | Datový list | 110V Input Micro Family |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 12V |
| Napětí - Izolace | 3kV | Napětí - vstup (Min) | 66V |
| Napětí - vstup (Max) | 154V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) | Série | MICRO |
| Příkon (W) | 100W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Quarter Brick | Provozní teplota | -10°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 16 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Funkce | OVP, UVLO |
| Účinnost | 87.2% | Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 66V - 154V Input |
| Proud - výstup (Max) | 8.33A | Číslo základní části | V110C12E100 |