V110C36T100BS2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V110C36T100BS2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V110C36T100BS2 |
|---|---|
| Výrobce | Vicor |
| Popis | DC DC CONVERTER 36V 100W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
Product parameter
| Part Number | V110C36T100BS2 | Výrobce | Vicor |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 36V 100W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5156 pcs | Datový list | 110V Input Micro Family |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 36V |
| Napětí - Izolace | 3kV | Napětí - vstup (Min) | 66V |
| Napětí - vstup (Max) | 154V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm) | Série | MICRO |
| Příkon (W) | 100W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Quarter Brick | Provozní teplota | -40°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OVP, UVLO | Účinnost | 86.4% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.78A 66V - 154V Input | Proud - výstup (Max) | 2.78A |