V300C2M50B
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit V300C2M50B s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | V300C2M50B |
|---|---|
| Výrobce | Vicor |
| Popis | DC DC CONVERTER 2V 50W |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | V300C2M50B | Výrobce | Vicor |
|---|---|---|---|
| Popis | DC DC CONVERTER 2V 50W | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 3983 pcs | Datový list | V300 Input Micro Family |
| Kategorie | Napájecí zdroje - montáž na desku | Napětí - Výstup 3 | - |
| Napětí - Výstup 2 | - | Napětí - Výstup 1 | 2V |
| Napětí - Izolace | 3kV | Napětí - vstup (Min) | 180V |
| Napětí - vstup (Max) | 375V | Typ | Isolated Module |
| Velikost / Rozměry | 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm) | Série | MICRO |
| Příkon (W) | 50W | Obal | Bulk |
| Paket / krabice | Quarter Brick | Provozní teplota | -55°C ~ 100°C |
| Počet výstupů | 1 | Typ montáže | Through Hole |
| Funkce | OVP, UVLO | Účinnost | 73.9% |
| Detailní popis | Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 25A 180V - 375V Input | Proud - výstup (Max) | 25A |